OHLASY RODIČŮ / TESTIMONIALS OF PARENTS

Milí a vážení.Děkuji vám touto cestou za čas,který jste věnovali našim dětem a ukázali jim,že volný čas se dá trávit i jinak a jinde než u počítače.Lukáš si,stejně jako loni, přivezl plno nových zážitků,hokejových poznatků a nových přátelství.Mé poděkování patří ,,super"trenérům,,,šikovným" paním kuchařkám,,,hodné" Veronice a celému realizačnímu týmu.Lukáš se už těší na příští rok,eventuálně na další akce.DĚKUJI a přeji vám všem příjemný zbytek léta a plno osobních i pracovních úspěchů.KULAWIAKOVÁ

Mrs. Ostadal (mum of Hanicka & Dominik)

Hello everybody! I'd like to say thank you to all of you! It was for Dominik a wonderfull week and for me too (a mother is lucky when her child is happy)! Each and everybody of the team was a personal gain for our son. By the way a great THANK YOU for the unforgetabble birthday, which you brought Domi! To sum up:
* perfect organisation
* perfect realization
* perfect coaches
* perfect care with the kids all the time

 

Wish you all the best and hopefully see you at latest next summer :-))

-------------------------------------------------------------------------------

Once again an exciting and well organized ice hockey week... Thanks to all of you! See you next year (testimonials after the camp in summer 2016)

pan Zouhar (tatínek Honzíka)

Děkujeme za Honzíka Zouhara, který se zúčastnil vašeho kempu 2014 a byl moc spokojený.
Je prima, že existují i takový lidičky, kteří měli nápad zorganizovat kemp a klukům umožnit pobyt. Ukázat jim, jak to v hokeji chodí, a že to není jenom tak. Díky moc za čas, který jste klukům věnovali. Přejeme vše dobré, ať se daří a hokejový kemp má pokračování i příští rok. Zouharovi z Brna

pan Bartoš (tatínek Tadeáše)

Mé hodnocení je kladné, Tadeáš byl nadšený a za ten týden udělal pokrok jak v bruslení tak střelbě.
Podle informací od něj, jeho spoluhráčů, co jsem sám viděl a od dalších rodičů jste to vedli na super úrovni. Velká výhoda Vašeho kempu je, že jste v jednom areálu. Věnujete se taky dětem celý den.

Děkuji za Váš přístup, sám děti trénuji a vím, že není jednoduché je po celou dobu zaujmout.

Pokud to půjde, příští rok opět přijedeme.

Mr. Sheard (dad of Jamie)

We would like to thank you very much for the wonderful camp that you held. Jamie enjoyed it a lot and he definitely learned a lot.

paní Horáková (maminka Františka)

Vážení pánové, děkujeme za velmi zdařilý letní kemp. Ačkoli náš syn patřil k  těm nejmladším, na akci se těšil, užil si ji a nyní na léto rád vzpomíná. Všem Vám - organizátorům a trenérům - patří náš dík za profesionální, ale přitom lidský přístup k dětem, kterým dokážete připravit pestrou paletu přípravy na ledě, na suchu, ukázat a vysvětlit jim herní prvky tak, aby to kluky bavilo.
Přejeme hodně zdaru do Vaší další práce a už nyní si rezervujeme místečko na příští rok! :-))

paní Havelková (maminka Tomáše)

Bezva, děkujeme. Tomovi se na kempu moc líbilo. Příští rok na shledanou.

I talked with Flo regarding the camp -  he told me, this camp was one of the best camp for him – and he will also participate next year too.
For me as father is was necessary, that my child get the best support from the supervisor because it was Flo´s first  "alone trip abroad".
At my visit at your camp I was surprised by the friendliness and professionalism of your team.
Thanks a lot for the great week – we see you at the camp 2017!

Mr. Kraschl (dad of Florian)

paní Langrová (maminka Marka)

Chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvělý týden a zážitky pro našeho syna, hodně mu to dalo, posunul se pohybově i psychicky (premiéra - týden bez rodičů) a určitě bychom byli rádi, kdyby se zúčastnil i příští sezónu.

paní Minářová (maminka Matyáše)

Za Matyáše Mináře a mamku super tábor. Mates sice unavený ale nadšený. Stále mluví o trenérovi Markovi. Krásný areál, super parta. Moc děkujeme a příští rok stoprocentně jedeme znovu!!!!!!

paní Kulawiaková (maminka Lukáše)

paní Vrabcová (maminka Vítka)

Moc Vám všem děkuji za syna Vítka, který je nadšený z kempu. Moc se mu líbilo a prý se těší zase za rok :-)) připravili jste pro všechny krásný a nezapomenutelný týden, určitě si ho všichni užili tak jako syn a mají na co vzpomínat. Velký dík Vítek s mamkou :-))